Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zapraszamy na drugą w 2023 r. akcję krwiodawstwa

Zapraszamy na drugą w 2023 r. akcję krwiodawstwa

Druga Akcja Krwiodawstwa u Geografów w 2023 r. odbędzie 11 maja. Rejestracja potrwa od 9.00 do 13.00 (dawcy pierwszorazowi do 12.30). Autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie się znajdował na Alei Wawelskiej na wysokości Instytutu Botaniki (ul. Gronostajowa 3).

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ oraz Samorząd Studentów Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ oraz Wydziału Chemii UJ zapraszają na majową Akcję krwiodawstwa u Geografów!

Kiedy: 11 maja, rejestracja w godzinach 9.00–13.00, osoby, które chcą oddać krew po raz pierwszy zapraszamy nie później niż do 12.30

Gdzie: autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na Alei Wawelskiej przy budynku Działu Administracji Kampusu / Instytutu Botaniki – ul. Gronostajowa 3.

Ważne: Każda osoba, która zgłasza się do oddania krwi musi być zdrowa, pełnoletnia i ważyć minimum 50 kg, powinna być wypoczęta, wyspana oraz po spożyciu lekkostrawnego, niskokalorycznego posiłku i wypiciu minimum 1,5 litra płynów w ciągu 24 godzin przed oddaniem krwi. Przed pobraniem należy okazać dowód osobisty.

Zachęcamy, by poinformować o akcji znajomych!

Więcej szczegółów: hdk.geo.uj.edu.pl/akcje

 

Zobacz galerię zdjęć