Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zapraszamy na pierwszą w 2023 r. akcję krwiodawstwa

Zapraszamy na pierwszą w 2023 r. akcję krwiodawstwa

Pierwsza Akcja Krwiodawstwa u Geografów w 2023 r. odbędzie 2 marca. Rejestracja potrwa od 9.00 do 13.00 (dawcy pierwszorazowi do 12.30). Autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie się znajdował na Alei Wawelskiej na wysokości Instytutu Botaniki (ul. Gronostajowa 3).

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ wraz z Samorządem Studentów Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ oraz Wydziału Chemii UJ zapraszają na kolejną Akcję krwiodawstwa u Geografów!

Akcja będzie prowadzona 2 marca  w autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w godz. 9.00–14.00 (rejestracja do 13.00, dawcy pierwszorazowi powinni się zgłosić najpóźniej o 12.30) na Alei Wawelskiej przy budynku Działu Administracji Kampusu / Instytutu Botaniki – ul. Gronostajowa 3.

 

Każda osoba, która zgłasza się do oddania krwi musi być zdrowa, pełnoletnia i ważyć minimum 50 kg, powinna być wypoczęta, wyspana oraz po spożyciu lekkostrawnego, niskokalorycznego posiłku i wypiciu minimum 1,5 litra płynów w ciągu 24 godzin przed oddaniem krwi. Przed pobraniem należy okazać dowód osobisty.

Zachęcamy, by poinformować o akcji znajomych!

Zobacz galerię zdjęć